Zoner Photo Studio Free 16.5 İndir – Ücretsiz Fotoğraf Arşiv Yöneticisi Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
169 views

Zoner Photo Studio Free, programı tamamen fotoğraf ve resimlerini arşivlemek isteyen kişiler için çok cazip bir programdır. Fotoğraflarını arşivlemek isteyen kişilerin istediği her türlü içerik bu program da bulunmaktadır. Zoner Photo Studio Free programı sunduğu içerikler de sadece fotoğrafları arşivlemek ile kalmaz, aynı zaman da fotoğraflar da yapmak istediğiniz değişikliklere de imkan sağlamaktadır. Çektiğiniz fotoğraflar da meydana gelen karıncalanma, kırmızı göz ve diğer etrafta istemediğimiz görüntülerin meydana gelebilir, program sayesinde tüm bunlardan kurtulabilirsiniz. Tüm bu özellikleri yapacağınız bu program sayesinde ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

zoner

Zoner Photo Studio Free programı, bilgisayarınız da bulunan bütün fotoğraflarınızın arşivlenmesini sağlar. Arşivlediğiniz bu fotoğrafları da etiketleme imkanı sunar. Fotoğrafları etiketlediğiniz de daha sonradan bulabilmeniz de kolaylaşır. Arşivlenen fotoğraflarınızın kurtulabilmesi de daha kolay olur.  Zoner Photo Studio Free sayesinde 3d formatında fotoğrafta oluşturulmaktadır. Farklı tarz da fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 53.09 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Zoner Software

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146