Yet Another Cleaner 4.1.31İndir – Bilgisayar Güvenlik ve Temizleme Programı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 4.1.31
Eklenme: Mayıs 6th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 10.4 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
603 views

Bilgisayarımız internette gezinmemizden dolayı ya da yüklediğimiz programlardan dolayı yavaşlamış veya kötü amaçlı yazılımlar bulaşmış olabilir, Yet Another Cleaner sayesinde bilgisayarınız güvenli hızlı ve ilk günkü gibi tertemiz kalması mümkün. İçerisinde sizin güvenlik isteklerinizi karşılayabilecek araçları bulunduran Yet Another Cleaner programı zararlı program ve dosyalarınızı sizin onayınızla temizleyebilir. Bilgisayarınızın verdiği hatalardan bıkmışsanız eğer işletim sistemizi tamir ederek bilgisayar kullanımınızı kolaylaştırabilen bu program her bilgisayarda yer alması gereken programlar arasında yer alıyor. Ayrıyetten Delta , V9 ve Qvo6 gibi internet tarayıcınıza bulaşmış olan kötü amaçlı eklentileri de Yet Another Cleaner programı aracılığıyla kaldırmanız kolaylıkla mümkün. İnternette gezinme sırasında cookieslerinizi de bu program aracılığıyla temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

yet_another_cleaner

Yet Another Cleaner’ın arayüzünü de konuşacak olursak ; sade ve bilgisayar kullanıcısı dostu bir arayüze sahip . Her düzeyde bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış Yet Another Cleaner programı güzel ve şık tasarımı ile bilgisayarlarınızda bulunması gereken destek programlar arasında yer alıyor.

Özellikler:

  • Tarayıcı geçmişini siler ve özel bilgilerinin korunmasını sağlar.
  • Ücretsiz bir yazılımdır ve kullanımı kolaydır.
  • Kayıtlı verileri güvenli bir şekilde silmenizi sağlar.
  • Zararlı görünen takip aktiviteleri engeller.
  • Bilgisayarınızı yavaşlatan sorunları tespit ederek onarımını gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Bilgisayarınızda sürücü güncellemelerinizi yapmayı sağlar.
  • Bilgisayarınızın sorunsuz ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.
  • Sistem eksiklerini gidererek sisteminizi onarmayı sağlar.
Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146