Yandex Elements 7.2 İndir – Yandex Tarayıcı Eklentisi Download

Eklenme: Şubat 7th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
891 views

Yandex tarafından geliştirilen bu eklenti sayesinde Internet Exploreve Firefox için hiçbir eklenti kullanmadan tarayıcınıza yeni özellikler ekleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Yandex.Elements eklentisi sayesinde adres çubuğuna ister internet adresini ister arama sorgularını yazarak arama yapabileceğini ve arama kaynaklarını buradan belirleyebilmelerini seçebilecek bir alan oluşmasını sağlar.

Ayrıcı bu eklenti ile sosyal medya araçlarından olan Facebook ve Twitter’a tarayıcınızda oluşan küçük simgeler aracılığıyla hızlı bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz. Tarayıcıda yer alan araç çubuklarını tek bir tıkla seçebilir veya kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

yandex_elements_1

Yandex.Elements’in getirdiği bir diğer özellik ise hava durumu ve trafik durumları ile ilgili en güncel haber ve bilgilere ulaşmanızı sağlayacak bir ekran oluşturarak size ulaştırmaktadır.

Bu eklenti sayesinde internet üzerinde gezinmenize büyük kolaylıklar sağlayacak ve internet deneyiminize bir yenilik getirecek gibi gözüküyor.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 25.2 MB

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146