Yammer (iOS) İndir – iPhone ve iPad için Ücretsiz Ekip Çalışması Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mart 31st, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 19,2 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
17 views

Yammer uygulaması ile ekip arkadaşlarınızla irtibat içinde olabileceğiniz ve devamlı iletişim sağlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPad Touch mobil cihazlarında kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama sayesinde oluşturduğunuz topluluk ya da iş arkadaşlarınızla oluşturabileceğiniz sosyal bir ağda projelerinizi görüşleriniz paylaşabilir ve durum hakkında yorumlar yapabillirsiniz.

Aynı proje üzerinde çalışan kişileri ve aynı şirket altında yer alan çalışanlar için özel bir sosyal ağ niteliği taşıyan uygulama, çalışma arkadaşlarınızla sürekli olarak iletişim halinde kalmanızı sağlar.

Sponsorlu Baglantilarlar

Yapılması planlanan veya üzerinde çalışılan işler için bu projeler altında yer alan tüm çalışanların kendi fikirlerini ve düşüncelerini kolaylıkla dile getirebilecekleri Yammer sayesinde, diğer çalışanlar da ortaya atılan fikir, proje ve görüşler hakkında yorumlarını dile getirebilirler.

yammer-ios-indir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146