WorldWide Telescope 2.5.32. İndir – Microsoft Sanal Teleskop Programı Download

Eklenme: Ocak 28th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
175 views

 WorldWide Telescope  uygulamsın Microsoft şirketinin yapıp geliştirdiği gökyüzünü uzaydan inceleme programıdır. Bu program ister amatör olun ister profesyonel olun herkesin rahatlikla kullanabileceği düzeyde bir programdır. Tüm gökyüzü ve uzay meraklılarının mutlaka indirip kullanması gerek bir programdır. Dünyanın en büyük uzay araştırma merkezi NASA nın kullandığı Hubble ve Spitzer bilğimsel teleskopları ve Clandra X ışının gözlemevinde alınan bilimsel veriler dayanarak alınan görüntülerle artık gmkyüzünü daha rahat gezebileceksiniz. 

WorldWide Telescope

Uzay alakalı ne varsa herşeyi keşfedip gökyüzünde gezmenin farkına ve lezzetine varıçaksınız.

Sponsorlu Baglantilarlar

Bu programla tüm gezegenleri ve  yıldızları gezebilirsiniz. Dünya üzerindeki  bütün yerleri gösteren  Google Sky  la yarışabilecek bir ptogramdır. Uzayda yolculuğa hazır mısınız? Uzayın farklı yölerini bu program sayesinde keşfedebilirsiniz.

Basit ara yüzü ve kolay kullanımı sayesinde kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Keyifle kullanıp birçiok çalışmanızda kullanabileceğiniz bilgiler elde edebilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olduğundan indirip denemenizi tafsiye ederim.

Önemli not:Program kurulumu için .NET Framework 2.0 gereklidir. 

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 39.9 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Microsoft 

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146