World of Warcraft İndir – Mac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
70 views

World of Warcraft dünyaca ünlü ve dünya çapında bir çok strateji ve rol yapma oyunu tutkunlarının en fazla tercih ettiği oyundur. Worl of warcraft oyunu oynayanlar için sadece bir oyun değil aynı zaman da bir yaşam biçimi olarak görülmektedir. Oyuna başlayanların bırakması neredeyse imkansızdır, akıcı ve hiç bitmeyen maceralar ve heyecan furyası sizi içine çekmektedir, vazgeçilmez bir hal almaktadır.

World of Warcraft oyunu sizi bu dünyadan alarak kahramanların dünyasına çekmekte ve gerçekçi arayüzü sayesinde de oyunun içindeymiş gibi hissetmenizi sağlamaktadır. Gerçek zamanlı strateji oyunu olmasından ve internet üzerinden bir de fazla kişi tarafından oynanması da sadece bir oyun değil farklı bir dünyadaymış gibi hissetmenizi sağlamaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

world-of-warcraft-starter-edition-11891-27

1994 yılından günümüze kadar bir çok değişik versiyonu piyasaya çıkmıştır. Ancak günümüzde WOW olarak bilinmesi ve sürekli yenilenmesiyle kullanıcılara yeni heyecanlar katmaktadır.

Lisans: Ücretli

Boyut: 38.5 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Mac OS X

Üretici: Blizzard

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146