World Of Tanks İndir – Çevrimiçi Tank Oyunu Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
356 views

World of Tanks oyunu ikindi dünya savaşını konu edinmektedir. İkinci dünya savaşı, bütün ülkeleri yakından etkileyen bir savaş olmuştur. Dünyada ki ülke sınırları tamamen değişmiştir. Oyunda da ikinci dünya savaşı içindeki yerinizi seçerek   savaşmaya başlıyorsunuz. World of Tanks oyunu Avrupa da bir çok ödül almış prestijli bir oyundur. Onlıne olarak internet üzerinden oynanabilmesinden dolayı farklı Ip lerden bağlanan kullanıcıların aynı anda birlikte oynanır.

World of tanks oyunu diğer savaş oyunlarından farklı bir yapıya sahiptir. Oyunda çeşitli silahlar bulunmamaktadır. Silah olarak sadece tanklar kullanılmaktadır.  Oyunun grafik ve arayüzü çok iyi olduğundan dolayı gerçek savaş alanı yaratılmıştır. Gerçek mekan kullanılmasından dolayı eğlencesi ve macerası bol bir oyundur.

Sponsorlu Baglantilarlar

wot

World of tanks oyununun kısa adı olarak WOT bilinmektedir. oyunda ilerleyerek dünyayı fetih etmeye çalışacaksınız. Bol Şans..

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce Almanca Fransızca

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: Wargaming

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146