World of Tanks 9.1 İndir – Ücretsiz İkinci Dünya Savaşı Tank Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 6th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 8.7 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
205 views

İkinci Dünya Savaşı Tank Oyunu

World of Tanks oyunu ile ikinci dünya savaşının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Oyunda size verilen tank ile görevleri yerine getirmeli ve kazananın sizin olması için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir.World of Tanks ikinci dünya savaşında yer alan 3 ulusun (Almanya, Sovyetler, Amerika) savaş için kullanılmış ya da savaş için üretilmiş ancak prototip aşamasından ileriye gidememiş tanklarını kullanarak oynanılan ücretsiz çevrimiçi savaş oyunudur.

world-of-tanks

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyun İki Farklı Modda Oynanmaktadır. Bunlar;

Capture Flag (Bayrak Kapma)
Rakip takıma ait bayrakları ele geçirdiğiniz taktirde oyunun galibi sizi olacaksınız. Ancak bu sırada kendi bayraklarınızı korumayı unutmayınTeam Deathmatch (Takımlı Ölüm Savaşı)
Bu modda ise belirtilen süre ya da maksimum katletme sayısı belirlenir. Süreli olduğunda, süre sonunda maksimum katletmeye ulaşan takım galip gelir. Ya da belirlenen bir katletme sayısı belirlenir örneğin 100. Toplamda ilk 100 Katletme yapan takım oyunun galibi olur.
Oyuna başlayabilmek için indirme işlemini yaptıktan sonra, oyunun resmi web sitesinden kişisel bilgileriniz ile kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında bu bilgiler ile oyunda oturum açarak oyuna girebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146