Wolfteam Ücretsiz İndir – Wolfteam Türkçe Download

Eklenme: Haziran 11th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
19.004 views

Wolfteam oyunuyla kurtlar sofrasına misafir olabilirsiniz. Wolfteam sizlere çeşitli seçenekler sunarak sizi oyundan büyük bir zevk almanıza yardımcı olacaktır. Wolfteam  hem Türkçe hem de Türk topraklarında geçmesi çok cazip olmasına sebep olmuştur.

Wolfteam dünya üzerinde milyonlarca oyuncunun oynadığı son zamanların en popüler online MMOFPS oyunları arasında yer almakta. Oyunculara aksiyon dolu bir dünyanın kapılarını açan, Wolfteam ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Kurt adamlar ve insanlar arasında yaşanan mücadelede tarafını seçip, maceraya hemen atlayabilirsin. Bir birinden oyun haritaları ile dilediğiniz ortamda oynayabilirsiniz. Wolfteam‘ın en güzel harita seçeneklerinden biri olan, İstanbul Taksim meydanında Wolf(Kurt) olarak korku salabilir veya bir asker olarak şehri yaratıklara karşı korumak için uğraşabilirsiniz.

wolfteam_İndir

Ayrıca bir birinden farklı silah seçenekleri ile karakterini güçlendirerek, kurt adamlara karşı yenilmez olabilirsin. Oyunun Türkçe olması, Türkçe seslendirmeleri ile daha fazla zevk almanızı ve daha iyi adapte olmanızı sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken oyunu indirmek, kurtlar ve insanlar arasında tarafını seçmek ve aksiyon dolu bir maceraya atlamak.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146