Wise JetSearch 1.48 İndir – Ücretsiz Yerel Diskte Dosya ve Klasör Arama Programı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.48
Eklenme: Temmuz 5th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 1.4 MB
İS: Windows XP/Vista/7
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
80 views

Yerel Diskte Dosya ve Klasör Arama Programı

Wise JetSearch programı sayesinde bilgisayar sisteminizde yer alan tüm yerel disklerin içerisinde yer alan dosya veya klasör arama seçeneklerini size sunan yararlı bir yazılımdır. Yazılımı bilgisayara indirdikten sonra açtığınızda karşınıza çıkan ana menüde arama bölümüne istediğiniz anahtar kelimeleri yazarak hangi yerel diskte arama yapacağınızı belirleyin ve bir kaç saniye içerisinde Wise JetSearch sizin için o dosya veya klasörü size bulsun.Wise JetSearch yazılımı dosya ismini, dosya yolunu, dosya boyutunu ve en son değiştirilme tarhini içeren sonuçları listeleyecektir.

Wise JetSearch, Windows işletim sisteminin dahili arama aracına göre çok daha hızlı çalışan, sistem kaynaklarını en az seviyede kullanan ve üstelik Türkçe dil desteğine sahip bir yazılımdır. Arama işlemlerinde ister tek bir yerel sürücüden ister tüm yerel sürücülerden arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Yazılımın Özellikleri:

  • Hızlı arama.
  • Basit ve rahat kullanım.
  • NTFS ile biçimlendirilmiş sürücülerde arama yapabilme.
  • FAT ile biçimlendirilmiş sürücülerde arama yapabilme.
  • Oldukça basit tasarlanmış bir arayüz.

wisejetsearch

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146