WinZip 17.5 – En Çok Kullanılan Dosya Sıkıştırma Aracı İndir

Eklenme: Ekim 28th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
318 views

Dosya sıkıştırma aracı denilince ilk akla gelen program olan WinZip, hızlı ve kolay bir şekilde dosya veya klasörleri sıkıştırma işlemi yada sıkıştırılan dosyaları açmak için kullanılan yararlı bir programdır.

WinZip .zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar, GZIP (.gz, .taz, .tgz), BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2), LHA/LZH (.lha, .lzh), Cabinet (.cab), Disc Image (.img, .iso), Compress (.tz, .z), UUencode (.uu, .uue), XXencode (.xxe), MIME (.b64, .mim), BinHex (.bhx, .hqx) uzantılı dosyalara destek verirken, bilgisayarınızdaki gereksiz boş alan kullanımını en aza indirgemeyi hedef almış en eski ve orjinal sıkıştırma programı.

winzip-17.5

Sponsorlu Baglantilarlar

E-posta yollarken, internet üzerinden dosya paylaşırken veya en basitinden bilgisayarınızda boş alan kazanmak isterken ya da dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak isterken bu yazılımdan yararlanmak sizin için en faydalı yöntemlerden biri diyebiliriz. Gelişmiş özelliklerine her gün bir yenisini daha ekleyen WinZip, Windows Gezgini entegrasyonu, internet ortamı için dosya formatları desteği, tek tıklama ile dosya sıkıştırıp e-posta ile yollama, güvenli şifrelenmiş arşivler oluşturma, entegre resim gösterici gibi birçok yenilik ve gelişmiş özellik bulundurmakta.

Lisans: Reklam Destekli

Yayımcı: Winzip

Boyut: 48.3 MB

Arayüz: İngilizce

Sistem: Windows XP/Vista/7

64 Bitlik versiyonu için alttaki linke tıklayınız.

WinZip 17.5 (64-bit) İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146