WinToFlash 0.7.0054 İndir – Bootable USB Flash Bellek Download

Eklenme: Aralık 13th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
232 views

Bilgisayarda CD veya DVD sürücüsü bulunmayan ve format atmak isteyen kullanıcılar tarafından bilgisayarınıza USB Flash bellek üzerinden format atmak isteyenler için gerekli olan yazılımı WinToFlash programı ile kolaylıkla halledebilirsiniz. Minibook lara format atmak için gerekli program olan WinToFlash’ı aşağıda yer alan linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

WinToFlash bilgisayarlarında CD/DVD sürücüsü bulunmayan ve Windows işletim sistemi kurmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için USB Flash bellek üzerinden Windows kurulumu gerçekleştirme olanağı sağlayan alternatif bir yoldur. USB’den Windows’u kurabilmeniz için USB Flash belleğinizi bootable hale getirmeniz gerekir, yoksa bilgisayarınız USB Flash belleğinizi es geçip sabit diskinizden açılacaktır.

WinToFlash CD/DVD’deki Windows XP/Vista/7 vb. diğer işletim sistemi dosyalarını USB Flash bellek üzerinde bilgisayar başlangıcında çalışacak hale getirir. Bunun için tek yapmanız gereken program açıldıktan sonra CD/DVD üzerindeki Windows klasör yolunu ve USB Flash bellek yolunuzu belirleyip “Create” düğmesine basmaktır.WinToFlash sizin için USB Flash bellek üzerinden boot edilebilen bir Windows oluşturacaktır.

Sponsorlu Baglantilarlar

wintoflash

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 390 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000/Windows

Üretici: Novicorp

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar

“WinToFlash 0.7.0054 İndir – Bootable USB Flash Bellek Download” için 2 Yorum

  • ben bunu nereden indireceğim?

  • nası yapacam bi saattir yapıyom bu oyunu açıyom ama sunucuya bağlanıyorsun diyo ama hep diyo akşama kadar bence bu oyunu silin yada format atın olur en güzel oyunlardan biri metin2 bide olsa format attıktan sonra şifrenizi yazın olur eğer olmasza oyun bozuk demektir bunu unutmayın isterseniz silin ve yeniden yükleyin bu oyun size gerekli arkadaşlar çünkü kıral oluyosunuz ve level atlıyosunuz şimdi sevgilerim le ve saygılarımla

Yorum Yapabilirsiniz