Windows Phone İndir – Windows 8 için Windows Phone Uygulaması Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mayıs 4th, 2014
Dil: İngilizce,Türkçe
Boyut: 1.2 Mb
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
52 views

Windows Phone uygulaması , Windows 8 işletim sistemi yüklü bilgisayarınız ile Windows 8 işletim sistemi yüklü akıllı telefonunuz arasında veri transferini sağlayan telefonunuzdan bilgisayarınıza ya da bilgisayarınızdan telefonunuza müzik , dosya, video ve diğer verileri taşımanızı kolaylaştıran ücretsiz bir uygulamadır. Akıllı telefonunuza depoladığınız verilerinizi bilgisayarınızda görüntelemeniz bu uygulama sayesinde mümkün .

wp

Sponsorlu Baglantilarlar

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile bilgisayarınızdan telefonunuza veya telefonunuzdan bilgisayarınıza zil seslerinizi ekleyebilirsiniz , telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları ve videolarınızı bilgisayarınıza atabilirsiniz, telefonunuza yüklediğiniz uygulamaların boyutlarını görmenizi de sağlayan bu kullanıcı dostu uygulama Windows 8 işletim sistemi sahip sizlerin hayatınızı kolaylaştıracak diyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri olan; tek tıkla Windows Phone mağazasına gidebilmeniz hesabınızı görüntüleyerek kaybolan telefonunuzu da bulabilmeniz mümkün.

Windows 8‘li  cihazlarınız arasında veri transferini kolaylaştıran Windows Phone Türkçe dil desteği de getirmiştir.

Windows Phone’nun genel özelliklerine de değinecek olursak ;

  • Müzik,fotoğraf ve videoları bilgisayarınızdan telefonunuza ya da telefonunuzdan bilgisayarınıza aktarabilme,
  • telefona zil sesi ve çalma listesi ekleyebilme,
  • Telefonla çektiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı bilgisayara kaydetme
  • Hesabınızı görüntüleme imkanı vererek telefonunuz hakkında bilgi alabilme , Kayıp telefonunuzu bulabilme ve uygulama indirebilmek için kısayon oluşturabilme imkanına sahip.

Windows Phone ; bana göre Windows 8 işletim sistemi kullanıcıların cihazlarında bulundurması gereken uygulamalardan biridir . İndirmenizi tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146