WindowFX5.0 İndir – Windows’u Özel Efektlerle Hareketlendirme Programı Download

Eklenme: Ocak 3rd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
87 views

Windows FX programı, bilgisayarınızdaki menüleri ve işletim sistemlerinizi kullanırken onlara animasyon ekleme özelliği katarak daha eğlenceli hale getirmektedir. Programı kullanırken daha önceden kullanmadan istediğiniz animasyonları istediğiniz herhangi bir programa ekleyerek anı yakalamanızı sağlayabilir.  Başlat menüsü ve diğer programları açtığınızda ve kapattığınız program çalışacaktır. Bu program sayesinde bilgisayar kullanımı daha da eğlenceli hale gelmektedir.

Windows Fx programı hem çalıştığınız pencerenin hem de arkada planda duran pencerenin efektlerini hemde animasyonlarını ayarlamanızı sağlayabilir. Çalışma yaptığınız her programa hareket ve dinamiklik kazandırırsınız.

Windows Fx, programı ekran boyutunu yeniden ayarlamanızı, windows boyutu ayarlamanızı, pencere kenarlıklarını en iyi haline getirmenizi, şeffaflaştırmanızı pencerenin titremesini, pencerelere animasyon eklenmesini gibi özellikleri kullanmanızı sağlayabilmektedir.  Ayarlarınızı kaydederek istediğinizde eski animasyonlarınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

0JyMWeYqTP

 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 15.9 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Windows

Üretici: StarDock

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146