Winamp Ücretsiz İndir – Winamp Download

Eklenme: Haziran 16th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
80 views

winamp-27[1]

Winamp programıyla uzun uzadıya açıklama yapmak gereksiz olur. Winamp her bilgisayarda bulunması gereken bir programdır. Winamp Ücretsiz olmasına rağmen Winamp Pro ile yükseltebilir ve daha ileri seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Winamp programı ile müzik keyfinize ayrı bir tat katıcaksınız.

Sponsorlu Baglantilarlar

Dünyanın en çok tercih edilen medya oynatıcısı Winamp yeni bir görünüm ve alıştığımızdan farklı bir tarz ile geliştirilmiş olsa da hala en çok kullandığımız müzik aracımız. Güncellemelerle mobil cihazlara uyum sağlayan Winamp, iTunes desteği yanında AndroidTM ile kablosuz senkronizasyon imkanı sunuyor.

Güvenlik açıklarının ele alınarak daha çok sağlamlaştırılan programda yeniden dizayn edilmiş “Bento” teması programa eklenmiş, iPod ve benzeri taşınabilir müzik aygıtlarına sağlanan destek arttırılmış ve cihazlar için senkronizasyon desteği geliştirilmiş durumda.

Yenilenen Winamp’ta ses olanaklarını daha iyi kullanabilmek ve müziklerinizi dinlerken istediğiniz tadı tam olarakyakalayabilmek için duyusal olarak MP3 Surround desteği de programda mevcut. Ayrıca grafiksel olarak müzik zevkinizi tatmin edebileceği düşünülen Album Art (Albüm Resmi) özelliği Winamp’ı kişiselleştirmenizi sağlıyor.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146