Wikipedia (Windows Phone) İndir – Windows Phone için Makale Arama ve Okuma Uygulaması

Eklenme: Aralık 30th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
34 views

Windows Phone işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanabileceğiniz bu yeni uygulama sayesinde artık makaleler elinizin ucunda.

Wikipedia internet sitesinin yapmış olduğu bu uygulama sayesinde internet tarayıcısına gerek kalmadan mobil cihazınızdan Wikipedia’da yer alan makalelere ulaşabilir ve okuyabilirsiniz. Wikipedia’da yer alan bütün makalelerin yer aldığı bu uygulamada farklı dil seçenekleriyle de makaleleri farklı dillerde gözlemleyebilir ve araştırmalarınızı telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir şekilde arama yapabileceğiniz Wikipedia uygulamasında makalelerinizi rahatça bulabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan makaleleri internet bağlantısına gerek kalmadan Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarda kullanabilir ve internet bağlantısı olmasa bile uygulamada gezinebilir ve makalelere ulabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Dilerseniz beğendiğiniz makaleleri sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilir ve arkadaşlarınızı bu güzel sonuçlardan mahrum bırakmayabilirsiniz. Ulaştığınız makaleleri daha sonra okumak isteyebilir ve makaleleri işaretleyebilirsiniz. Tekrardan uygulamaya girdikten sonra işaretlemiş olduğunuz makaleleri kaldığınız yerden incelemeye devam edebilirsiniz.

wikipedia-windowsphone

 

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows Phone

Gereklilik: Windows Phone 8, Windows Phone 7.5

Üretici: Rudy Huyn

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146