Wikipedia (Windows 8.1) İndir – Windows 8.1 için Resmi Vikipedi Uygulaması Download

Eklenme: Aralık 30th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
86 views

Popüler açık kaynak kodlu internet ansiklopedisi olan Wikipedia’nın Windows 8.1 işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirdiği uygulama sayesinde bilgisayarınız üzerinden 20 milyonun üzerinde makaleye 200’den fazla dil seçeneği ile ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde internet kullanıcıları tarafından oluşturulan içeriklere ulaşabilirsiniz. Web tarayıcısına ihtiyaç duymadan Wikipedia’da bulunan makalelere ulaşabilir ve gezinme sağlayabilirsiniz.Farklı dillerde yazılmış makalelerin en sade bir şekilde sunulduğu bu uygulamada makalelere göz atabilir yada sizde makalelerinizi paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sonra okumak istediğiniz makaleleri Windows 8.1 de mevcut olan başlangıç ekranına sabitleyebilir ve ileri ki zamanlarda okuma imkanı bulabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Wikipedia’da arama işlemini işlevsel olarak kullanabillir ve hızlı bir şekilde istediğiniz makalelere ulaşabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü oldukça sade bir dizayna sahip olmakta ve bu kullanıcılar için büyük bir avantaj sağlamaktadır.Entegre arama özelliğine sahip olması da bir diğer özelliklerinden biri. Her cihazda bulunması gereken ve kullanımı sayesinde avantaj sağlayabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak alt kısımda yer alan linkten indirebilirsiniz.

wikipedia-windows 8.1

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 614 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows 8.1

Üretici: Wikimedia Foundation

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146