WhatsApp Messenger Ücretsiz İndir – Android İçin Bedava Mesajlaşma Uygulaması Download

Eklenme: Haziran 11th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
5.550 views

WhatsApp Messenger son zamanların en hızlı yayılan mesajlaşma aracıdır. WhatsApp Messenger sayesinde kolayca telefonunuzda kayıtlı numaralar ile mesajlaşabilir, dosya paylaşabilirsiniz. WhatsApp Messenger android uygulamasıyla herkesin kullandığı bir program olmayı başarmıştır.

WhatsApp Messenger son zamanların akıllı cep telefonu gibi cihazlarda kullanılan en önemli ve popüler uygulamaları arasında yer almakta. Arkadaşlarınız ile anlık olarak mesajlaşabileceğiniz, resimlerinizi ve çeşitli dosyaların paylaşımlarını yapabilirsiniz.

whatsappp_shady@dh1[1]

Sponsorlu Baglantilarlar

Uygulamayı indirdikten sonra, kurulum işleminde cep telefonu numaranızı girmeniz ile birlikte telefon rehberinizde uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı listeler ve hemen iletişim kurmanızı sağlar. WhatsApp Messenger hem mevcut mobil internetiniz ile hemde bulunduğunuz ortamda bulunan Wifi bağlantısına bağlanarak kullanabilirsiniz.

WhatsApp Messenger uygulaması cihazınız da kapalı olsa bile gelen dosya ve mesajları saklar, da

ha sonra online olduğunuz zaman size iletir.

Dikkat etmeniz gereken hususWhatsApp Messenger İlk yıl ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama, 1 yılın sonunda 1$ ücret karşılığında kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146