Wartune İndir – Online Rol Yapma ve Strateji Oyunu Download

Eklenme: Ocak 19th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
305 views

Strateji oyunlarını onlıne olarak internet oynamak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan Wartune oyunu artık sizlerle. Strateji oyunu tutkunlarını yeni maceralara ve aksiyonlara sürükleyen oyunu internet tarayıcıları arayıcılığıyla oynayabilirsiniz. Oyun sizin diğer internetten oynayan kişilerle eş zamanla olarak savaşmanızı, mücadele etmenize olanak sunmaktadır. Broswser tabanlı taryıcılar yardımıyla oyunu oynaya bilirsiniz.

Oyunu onlıne olarak diğer kullanıcılarla birlikte oynamanın yanında oyunda bulunan mekanlarda ki farklı özellikleri de keşfedebilirsiniz. Böylelikle mücadele ederken bu durum size kolaylık sağlayacaktır. Aynı zaman da mekanda bulunan zindanların da nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu size çok büyük kolaylık sağlayacaktır. oyunun diğer strateji oyunlarından farklı özellikler ile yapılması da ayrı bir aksiyon ve macera katmaktadır.

Sponsorlu Baglantilarlar

wartu

Şehir kurma oyunu olmasından dolayı hızlı, kalabalık ve savaş dolu bir oyun olmasından dolayı önerebiliriz.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Web Tabanlı

Üretici: R2 Games

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146