VPN Unlimited 2.1İndir – Youtube, Twitter Gibi Engelli Sitelere Girme Programı Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Eklenme: Nisan 2nd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 8.04 MB
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.503 views

VPN Unlimited programı ile bilgisayarınızdan internete bağlanırken yasaklı olan tüm sitelere erişim imkanı veren ve internette gizli yani anonim bir şekilde gezinmenize olanak sağlayan VPN servsidir.

Ülkemizde son bir ayda gerçekleşen internet yasaklarından sonra ortaya çıkan vpn programları arasında kullanışlılık olarak kendini ön plana çıkaran VPN Unlimited programı sayesinde internet trafiğinizi yurt dışı olarak göstererek bilgisayarınızı başka bir bilgisayara yönlendiriyorsunuz. Bu sayede internete bağlandığınız konum gizlenerek başka bir konumdan giriyormuş gibi göstermektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

vpn_unlimited_1

VPN Unlimited kullanıcılara kişisel bilgi güvenliklerini sağlama imkanı da veriyor. Uygulama gerçek IP adresiniz üzerinden yaptığınız veri alışverişini farklı bir bilgisayara yönlendirdiği için gerçek IP adresininz internet siteleri tarafından takip edilemiyor. Bu sayede kimlik hırsızlığından korunarak anonim gezinti yapabiliyoruz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146