Volfied İndir – Uzay Oyunu Download

Eklenme: Ocak 20th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
5.315 views

Bilgisayarın bireysel olarak evlere girdiği yıllarla aynı zamanlara denk gelen yılarda çıkmış bir oyundur. Volfied bir uzay oyunudur. 1991 yılından beri eskimeden oyun severlerin zevkle oynadığı ve takip ettiği bir oyundur. Oyun adeta ilk gün çıktığı tazeliğini korumaktadır. Yılların eskitemediği bir oyundur.  Oyunu oynayan kişiler için vazgeçilmez hale gelmektedir.

Volfied oyunu bölüm bölüm oynanmaktadır. Toplam bölüm sayısı 15 tir. İlk bölümleri geçmeniz kolaydır, ama zamanla ve bölüm atladıkça oyun daha da zorlaşacaktır.  Volfied oyunun da gezegenize saldıran bazı kurtçuklar saldırmaktadır. Siz eliniz de bulunan uzay aracında ki silahlarla birlikte onları öldüreceksiniz. Kurtçukları öldürerek gezegenizi temizlemeye çalışacaksınız.

Sponsorlu Baglantilarlar

volfied_14176

Volfied de L tuşuyla birlikte ateş edebilirsiniz. Düşmanın ana gemilerini öldürerek daha kolay kazanmanız gerekmektedir.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 416 KB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/WinME/Win2000/Win98

Üretici: Taito

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146