Virtual CloneDrive – Sanal Disk Oluşturma Programı İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 28th, 2013
Dil: İngilizce
Boyut: 1.5 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
162 views

Bilgisayarınıza sanal bir disk oluşturmak mı istiyorsunuz? Sanal sürücü oluşturarak CD veya DVD imajlarını bilgisayarınızda sanki varmış gibi çalıştırmak ve kullanmak istiyorsanız Virtual CloneDrive tam size göre bir program. Bu yazılım sayesinde bilgisayarınıza disk imajlarını rahatlıkla okutabilir ve sanki bilgisayara kayıtlı gibi işlemler yapabilirsiniz.Virtual CloneDrive sayesinde imaj formatlarından olan ISO,BIN,CDD gibi formatları desteklemektedir.

Virtual CloneDrive

Sponsorlu Baglantilarlar

Ücretsiz Sanal Sürücü Oluşturma Programı İndir

Yazılım sizlere birden fazla disk oluşturma imkanı sağlamaktadır. En fazla 8 disk oluşturma fırsatı veren Virtual CloneDrive, birden fazla işlemi bir arada yapmanıza olanak sağlar. Kullanıcılar tarafından kolay kullanabilirliği ve sade arayüzü oldukça beğenilmiştir.İmaj dosyanızı sadece iki tıklamayla sürücünüze yerleştirebilir ve işlem yapabilirsiniz. Virtual CloneDrive tamamen ücretsiz olması da kullanıcıları oldukça mutlu eden bir başka yönüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146