VirCleaner 1.0 İndir – Virüs Temizleme Aracı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
48 views

VirCleaner , bilgisayarınız üzerindeki virüsleri hızlı bir şekilde tespit edip kaldırmaya yarayan geliştirilmiş olan ve taşınabilir yapısıyla güven veren güvenlik yazılımıdır. Taşınabilir olması virüs dolu bilgisayara kurulum yapmasını engelleyen virüslere sıkıntı yaratmadan bilgisayardan onları kaldırmanızı sağlayacaktır. USB bellek yardımıyla ya da mail adresinizden indirerek bilgisayarınızı kolaylıkla temizleyebilir performansını arttırabilirsiniz. Windows kayıt defteri üzerinde kayıt edilmeden kullanabilirsiniz.

vircleaner_1

 

VirCleaner  , arayüzü sade kolay kullanabilir bir yapıya sahip olduğundan her seviye bilgisayar kullanıcısına hitap ediyor ve rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlıyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

Tarama işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için diğer benzeri programlardan artı yönü olarak sayabiliriz. Virüs taraması sonucu bilgisayar üzerinde tehlikeleri liste halinde kullanıcıya sunmaktadır.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise gerçek zamanlı tarama yapmasıdır bunu yaparken sistem kaynaklarını en aza indirgenmiş bir şekilde kullandığı için bilgisayarınızın genel performansını pek etkilemez. İsteyen kullanıcılar bu özelliği program içerisinden kapatmanız mümkün.

VirCleaner  genelde başlangıç seviyesinde bilgisayar kullanıcılarına hitap ettiği için arayüzü gayet basit çok kullanışlı bir yazılımdır. Pek güçlü bir tarama sistemine sahip olduğunu söyleyemesek de bulduğu herkes tarafından bilinen virüsleri yüksek oranla bulup temizleyebiliyor. Benim açımdan Güvenlik açısından yardımcı kategorisinde yer almaktadır ve mutlaka bilgisayarınızda bulunması gerektiğini düşünmekteyim .

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3.09 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: RCPsoft.net

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146