Vintager! 2014 İndir – Ücretsiz Fotoğraf Filtreleme Programı Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
77 views

Vintager! Kullanıcılarına fotoğraflarını Filtreleme ve Fotoğraflarını düzenleme imkanı tanıyan bu program pratik ve kolay çözümler sunuyor. Tamamen ücretsiz kullanılabilen bir resim editörü olması da tercih edilmesini sağlıyor.

Retro ve Vintage tarzındaki Filtrelerle öne çıkan Vintager! adlı program ile fotoğraflarınızı arkadaşlarınızın ve çevrenizdeki insanların fotoğraflarından farklı ve göze çarpan bir şekil’e getirmek artık çok kolay. Retro ve vintage filtreleri eklemek istediğiniz fotoğrafı seçip program penceresinden istediğiniz bir filtreyi seçip kaydetmeniz yeterli oluyor. Vintager! filtrelerin dışında çeşitli resim çerçeveleri de koyabiliyorsunuz . Fotoğraflarınız çok daha şık bir hale geliyor.

vintager_1_882x610

Sponsorlu Baglantilarlar

Vintager! Sadece filtre ve çerçeve ekleme özellikleri bulundurmayan , ekstradan çok kullanışlı ek özelliklere de sahip olan bu program beraberinde resim kesme özelliğini de sizlere sunuyor. Resimlerinizde istenmeyen kısımları kolayca istenmeyen bölümleri çıkartabilirsiniz. Resim döndürme özelliği de bulunan bu program ters çekilmiş fotoğraflarınızı bir tuşla düzeltme imkanı veriyor.

Herhangi bir fotoğrafınızı belli metin editörlerin de kullanacak veya herhangi bir internet sitesi üzerinde kullanacaksanız büyüklüğünü ve dosya boyunu değiştirmek isteyebilirsiniz . Resim boyutlandırma özelliği de bulunan Vintager! resim dosyalarınızın büyüklüğünü kısa bir sürede kolaylıkla değiştirebilir dosya boyutunu çok basit bir şekilde küçültüp büyültebilirsiniz.

Fotoğraflarınıza ufak dokunuşlar yapıp büyük etkiler yaratmak istiyorsanız bu program tam da aradığınız program , tavsiyelerim arasında yer almaktadır. Ufak boyutlu , kullanışlı , basit ve ücretsiz olması avantajları arasında yer alıyor.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 15.1 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Exeone

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146