Viber – iOS – iPhone ve iPod Touch İçin Ücretsiz Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Uygulaması İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 9th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 26.5 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 views

iPhone ve iPod Touch İçin Ücretsiz Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Uygulaması

Viber, ücretsiz mesajlaşma ve sesli görüşme imkanı veren uygulama ile popüleritesi artmış ve herkes tarafından kullanılan bir uygulama olmayı başarmıştır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPod Touch için geliştirilmiş olan Viber uygulaması ile rehberinizde yer alan arkadaşlarınızla doyasıya mesajlaşabilir ve sesli olarak konuşabilirsiniz.

İnternet bağlantısı isteyen uygulama ile rehberinizdeki kişi listesine erişen Viber sizi hiç yormadan liste olarak karşınıza çıkartır ve dilediğiniz arkadaşınızla istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.

Sesli görüşme özelliği normal hatlardan görüşme kalitesi gibi kaliteye sahip olan Viber’de artık paranızı harcamadan internet bağlantısı olan bir yerde ücretsiz olarak konuşabileceksiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Kolay kullanımı ve sade arayüzü sayesinde kullanıcıları tarafından oldukça sevilen Viber’in milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.
Sizde Viber uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarına yüklemek için zaman kaybetmeyin ve bu ücretsiz fırsatı kaçırmayın.

Viber-iOS-iPhone-iPad-İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146