Vestel Smart Center İndir – Android Tabletler için Vestel Smart Center Uygulaması Download

Eklenme: Şubat 1st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
316 views

Vestel Smart Center , Vestel akıllı televizyonlar için geliştirilmiş bir tablet uygulaması olup yeni nesil televizyonlarınızı tabletlerinizden yönetmenizi sağlar ve uzaktan kontrol etmek için tasarlanmıştır. Smart center ile Android tabletlerinizi tv kumandası olarak düşünün ve mobil cihazınızdaki içeriği de televizyonunuza aktarmak istediğinizi düşünürsek , Vestel Smart Center uygulaması tam da aradığınız uygulama demektir.

smartcenter

Sponsorlu Baglantilarlar

Tam tersi bir şekilde yeni nesil Vestel televizyonunuzun FollowMe Tv işlevi aracılığıyla tv yayınını dilediğiniz an tabletinize aktarabilirsiniz. Medishare özelliği sayesinde tabletinizdeki fotoğrafları dev ekranda görüntüleyebilir , Skype kamera desteği ile usb girişine bağlayarak tabletinizdeki görüntüyü televizyonunuzdan görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

SmartCenter , Vestel akıllı TV ve Vestel tablet kullanıcılarına hitap eden bu uygulama ücretsizdir . Oldukça faydalı bir uygulama olarak düşündüğüm bu yazılım tavsiyelerim arasında yer almaktadır.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: Türkçe

İşletim Sistemi: Android Tablet

Gereklilik: Cihaza göre değişir

Üretici: Vestel

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146