Vestel Mobil İmsakiye İndir – Android İçin Ramazan Uygulaması Ücretsiz İndir Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 25th, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 9.6 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
32 views

Android İçin Ramazan Uygulaması Ücretsiz İndir Download

Onbir ayın sultanı olan Ramazan’ın gelmesi ile birlikte Türkiye’nin tüm illerinin iftar ve imsak vakitlerini bir araya toplayan Vestel Mobil İmsakiye ile oturduğunuz şehrin bir ay boyunca imsak ve iftar vakitlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca vakitleri gösterdiği gibi ezan okunduğu anda size hatırlatma gibi işlemleri gerçekleştiren Vestel Mobil İmsakiyesi sayesinde Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda imsak ve iftar vakitlerini sorunsuz bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Vestel firmasının hazırlamış olduğu ücretsiz imsakiye uygulaması sayesinde Ramazan ayında oruç tutan ve beş vakit namazını kaçırmak istemeyenler için büyük kolaylık sağlayacak verimli işler gerçekleştiren bir uygulamadır.

Bulunduğunuz şehri listeden seçerek sahur ve iftara kalan süreyi takip edebilir, imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerini öğrenerek namazınızı doğru zamanda eda edebilirsiniz. İftar sofranızı şenlendirecek leziz tatlar için önerilere de bakmadan geçmeyin.

Sponsorlu Baglantilarlar

Vestel Mobil İmsakiye uygulamasında saat bilgileri doğrudan Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi web sitesinden alındığından uygulamaya bakarak orucunuzu gönül rahatlığıyla açabilir ve namazlarınızı kılabilirsiniz.

Ayrıca uygulama içeriğinde yer alan yemek tarifleri sayesinde ramazanda hangi yemeği yapma gibi düşüncelerden kurtularak size önerilerde bulunmaktadır. Yemek ismi verdiği gibi yemeğin yapılışını ve yemeğin yapılışı için gerekli malzemeleri düzenli bir şekilde yazan uygulama ile ramazanı daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

vestel-mobil-imsakiye

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146