USB Data Recovery İndir – USB Bellekten Dosya Kurtarma Yazılımı DownloadSb

Eklenme: Ocak 7th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
71 views

Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı USB bellekler için tasarlanmış bir programdır. USB data recovery programı usb belleklerdeki bulunan dosyalarınızı kurtarmak için bire birdir. Usb belleklerin yazılımı yapısından dolayı sildiğiniz ya da virüs kapan programların kurtarılması çok zor hatta imkansızdır, bu program sayesinde usb belleklerinizde oluşan dosya sorunlarınızın çözümleri için tasarlanmış bir yazılımdır.

USB Data Recovery programı sayesinde, USb belleklerinizden sildiğiniz programları ve dosyaları tıpkı geri dönüşüm kutusuna atmış gibi geri yükleyebilirsiniz. Usb data recovery yazılımı bütün dosya türlerini desteklemektedir. Ses, resim video, word dosyalarınız rahatlıkla kurtarabilirsiniz. Normal şekilde kurtarmanızın mümkün olmadığı dosyaları kurtarabilmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

USB_Data_Recovery

 

USB Data Recovery yazılımı, Windows 8 metro yazılımın arayüzüne çok benzemektedir. Kurtarmak istediğiniz dosya türünü seçerek sadece o dosya türünü kurtarabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 1.71 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Potatoshare Software Co.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146