UNetbootin 5.68 İndir – Basit USB Boot Programı Download

Eklenme: Ocak 30th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
96 views

Teknoloji gelişmesiyle CD/DVD sürücüsü olmayan bilgisayarlar üretilmeye başlandı. Bilgisayarları eski ve yavaş çok yer kaplayan CD/DVD sürücülerinden kurtardıktan ortaya çıkan format sıkıntısını çözmenin yolu da tam olarak UNetBootin ‘den geçiyor.

unetbootin

UNetBootin’nin ne işe yaradığını anlatacak olursak ;

Sponsorlu Baglantilarlar

Bilgisayarlarınıza format atarken çizilmiş ve ya kullanılmayacak durumda olan CD’lerle uğraşmamıza gerek kalmayacak. USB flaş bellek kullanarak hızlı ve basit bir şekilde bilgisayarınızı ilk gün ki gibi , format atabilmemiz mümkün. UNetbootin , işletim sisteminizin dosyalarını USB belleğe boot ederek atan bir yazılım örneğidir. Boot edilerek flaş belleğinize atmış olduğunuz işletim sistemini bilgisayara yüklemek artık çok daha hızlı olacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus ise USB bellek ile bilgisayarınıza format atabilmek için öncelikle USB Boot desteği olması gerekmektedir. USB boot’u desteklemeyen bilgisayarlara flaş bellek ile format atamazsınız.

UNetbootin ‘in iyi yanlarından biri ise bilgisayarınıza kurmanıza gerek olmaması . Portable yani taşınabilir olarak bilgisayarınıza ine Unetbootin programı tek tıklama ile çalıştırabilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Programı çalıştırdıktan sonra Diskimage bölümünden işletim sisteminizi programa tanıtabilir ve boot işlemini başlatabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 4.54 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üretici: Geza Kovacs

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146