UltraSurf 13.02 İndir – Engelli Sitelere Giriş, Çevrimiçi Güvenlik ve Gizlilik Programı Download

Eklenme: Ocak 7th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2.434 views

Ultra surf programı internette güvenli ve rahatça dolaşmanızı sağlamaktadır. Ultra surf programı çok sade ve basit bir şekilde yapıldığı için kullanımı çok kolaydır. her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır.  Program dünya üzerinde bulunan yasaklı sitelere girmek için kullanılan anti ansür programlarından kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen programdır.

Ultra surf programı ınternet corporatıon tarafından piyasaya sürülmüş bir programdır. Programı ilk olarak Çin de bulunan kullanıcıların kullanması için tasarlanmış ve daha sonradan da bütün dünya tarafından tercih edilmiş bir programdır. Ultra surf programı kullanıcıların internet üzerinde özgürce, sınırsızca ve güvenli bir şekilde gezmesini sağlamaktadır. Programın üzerinde bulunan şifreleme yöntemiyle bilgileriniz herkes tarafından örgütlenememektedirler.

Sponsorlu Baglantilarlar

ultrasurf-10ultrasurf12011-08-23-162727

Ultra Surf Programının Özellikler

  • Normal yollarla erişim sağlayamadığınız internet sitelerine girebilmenize olanak sağlar
  • UltraSurf’ün proxy sunucuları ile bilgisayarınız arasında gerçekleşen veri alışverişini şifreler
  • Ziyaret ettiğiniz web siteleri üzerinde IP adresinizi gizler ve web siteleri sadece UltraSurf’ün proxy sunucularının IP adreslerini görebilir.

NOT: Program bazı anti virüs programları tarafından virüs olarak algılanmaktadır. Bu konuda telaşlanmanıza gerek yoktur herhangi bir sıkıntı yoktur.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 1.97 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Ultra Reach Internet Corp.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146