TweakNow DiskAnalyzer 1.3.0 İndir – Sabit Disk İnceleme Programı İndir

Eklenme: Aralık 4th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
19 views

TweakNow DiskAnalyzer yazılımı ile bilgisayar sisteminde yer alan sabit diskler üzerinde fazlaca yer kaplayan dosya ve klasörleri arar ve bulur. Buldukları dosyalar üzerinde analiz gerçekleştiren program gerçekleştirdiği analiz sonucunda sistem performansını arttıracak bakımı gerçekleştirmektedir.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken menüden sürücünüzü seçmek ve taratma butonuna basmak. Dilerseniz sadece belli klasörlerin de taratılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bir diskin taratılması aşağı yukarı 15 dakika sürmekte ve bu süre diskteki dosya ve klasör miktarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Sponsorlu Baglantilarlar

Taramanın tamamlanmasının ardından bilgisayarınızdaki hangi klasörlerin en çok alanı kapladığını size bir ağaç görünümü ile sunan program, en son Windows sürümleri ile de uyumlu şekilde çalışabiliyor. Maalesef otomatik disk temizleme gibi bir opsiyonu mevcut değil ve esas görevi disk analizini size göstererek kendi temizleme işleminizi yapmanıza olanak tanıması.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 3 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Tweak Now

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146