TunnelBear İndir – Ücretsiz VPN Programı Download – Tüm Yasaklı Sitelere Girme Programı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.2.3.0
Eklenme: Mart 27th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 11.14 MB
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
908 views

TunnelBear programı ile bilgisayarınızda internet sitelerine girmek artık daha kolay. Özgür bir internet gezinmesi sağlayan TunnelBear  yazılımı ile internet trafiğini yönlendirebilir ve internete girişiniz daha özgür bir hal alabilir. Farklı  ülkelerden giriş yapıyormuş gibi gösteren bu VPN uygulaması ile internette Türkiye’de yasaklanan tüm internet sitelerine giriş sağlayabilir ve internet gezgini olarak yasak dinlemeden tüm sitelere giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

TunnelBear-indir-yasakli-sitelere-giris-programi

TunnelBear bilgisayarınızın doğrudan bağlantı kurduğu diğer uzak sunucu ile aranızda olan veri akışını şifreleyerek tüm verilerinizin gizliliğini korumaktadır. Tamamen gizliliğiniz korumaya yönelik olarak tasarlanan TunnelBear‘ı mutlaka denemenizi öneririm.

Programı kullanabilmek için öncelikle ücretsiz bir şekilde kayıt olarak, e-posta adresinize gelen onaylama bağlantısına tıklamalısınız. Ardından kendi hesap bilgilerinizle TunnelBear‘a giriş yaparak size tanınan aylık 500 MB’lık ücretsiz kotayı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146