TSR Watermark Image Software 2.7.2.7 İndir – Resimler için Watermark Ekleme Programı Download

Eklenme: Ocak 10th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
36 views

TSR Watermark Image Software, programı size fotoğraflarınıza damgalama (watermark) imkanı sunmaktadır. Program sizin fotoğraflarınızın üzerine kendinize ait bir damgalama (watermark) eklemek istediğiniz de yardımcı olmaktadır. Eğer siz fotoğraflarınıza water mark eklemek istiyorsanız bunu TSR Watermark Image Software programıyla rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Water mark eklemelerinizi hem yazı olarak hem de resim olarak ekleme imkanı sunmaktadır.

TSR Watermark Image Software programının kullanımı oldukça kolaydır. Bilgisayarınıza yükledikten sonra fotoğrafınızı seçip nasıl damga yapmak istediğinizi seçerek damgalıyorsunuz. Kendinize özel bir damga oluştura bilmenizi sağlar. Damgaları kaydedebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız water marklara efektte ekleyebilirsiniz. Grafik ve efekt bakımından da oldukça gelişmiş bir içeriğe sahip bir programdır. Damganın fotoğraf üzerinde görünürlük şeffaflığını da ayarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

water

TSR Watermark Image Software programla yaptığınız çalışmaları JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF program uzantılarıyla kaydedebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.46 MB

Dil Desteği: İngilizce Almanca

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000/WinNT

Üretici: TSR Software

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146