Trojan Killer 2.2.1.3 İndir – Truva Atı Temizleme Programı Download

Eklenme: Şubat 2nd, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
217 views

Trojan Killer , programının amacına değinecek olursak bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları temizlemek için tasarlanmış güvenlik yazılımıdır. Trojan , spyware, adware,dialer,malware gibi daha bir çok zararlı yazılımı temizleyebilen gelişmiş arama yapısı ve temizleme yapısına sahip Trojan Killer programı truva atı adlı belalı virüsü de hızlı ve etkili bir şekilde bilgisayarınızdan kaldırabilir.

trojankiller

Sponsorlu Baglantilarlar

İnternet i çok kullanan bir kullanıcı iseniz bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korumanız gerekmektedir. Hem reklam virüsleri olsun hem de bilgisayarınızın performansını değiştirebilecek zararlı yazılımları engelleyebilmek için güvenlik yazılımlarından olan Trojan Killer programının profesyonel yapısından yararlanabilirsiniz.

Not! Trojan Killer, antivirüs yazılımlarının yanında kullanabileceğiniz bir zararlı yazılım temizleme ve engelleme aracıdır.

Trojan Killer adlı program , kullanışlılığıyla ve basit etkili yapısıyla benim gözümde bilgisayarınızda bulunması gereken gerekli yazılımlar kategorisinde yer almakta ve tavsiyelerim arasındadır.

Lisans: Deneme Sürümü

Boyut: 40.12 MB

Dil Desteği: italyancaFransızcaAlmancaİngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: GridinSoft

Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146