Traffic Racer (Android) İndir – Android İçin Hızlı Araba Yarışı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mayıs 18th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 41M
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
73 views

Oyundaki amacınız, kalabalık trafikte yapabildiğiniz en yüksek süratte aracınızı kullanarak gidebildiğiniz kadar uzun mesafe yapmak ve yüksek puan almak.

Traffic Racer oyunu ile Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir araba yarışı oyunudur.Şehirde seçtiğiniz herhangi bir araba ile drift atabilir, yarışlara katılabilir ve heyecanın doruklarına ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz arabalar ile sürat be makas atma tekniklerini kullanarak Traffic Racer ile oyunda muhteşem grafik ve ses efektlerinin yer aldığı bir ortamda sürüş imkanına sahip olabileceksiniz.

Traffic Racer oyununun amacı şehir trafiğinde aldığınız araba ile maksimum hız seviyesine yükselerek size verilen zaman içerisinde gidebileceğiniz maksimum yol miktarını ölçmek.

Yarışlardan kazandığınız paralar ile yeni araçlar alabilir veya kendi aracınızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca elde ettiğiniz puan sonucu dünya üzerindeki oyuncular arasındaki yerinizi oyun içerisinden görebiliyorsunuz.

Sponsorlu Baglantilarlar

traffic-racer-android-indir

Özellikler:

  • Muhteşem 3 boyutlu grafikler
  • Gerçekçi araç kontrolü
  • 17 Farklı araç seçeneği
  • Çöl, karlı yol, şehir dışı ve şehirde gece olmak üzere 4 detaylı mekan
  • 4 farklı oyun modu (Sonsuz, Çift yön, Zaman Karşı ve Serbest Sürüş)
  • Arabanızın görünümünü düzenlemeniz için çeşitli jant ve boya seçenekleri
  • Türkçe dil desteği

Traffic Racer’ı oynarken hızlanmak için ekranın sağına ve yavaşlamak için ekranın soluna dokunmanız yeterlidir. Ayrıca oyun içerisinde ne kadar hızlı sürerseniz o kadar puan kazanırsınız. Saatte 100 kilometreden fazla hızla giderken araçları yakınından geçerek sollamak size ekstra puan ve para kazandırır. Çift yön modunda ise karşı şeritten giderek ekstra ve puan kazanabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146