Toy Rush İndir – iOS – iPhone ve iPad İçin Eğlenceli, Ücretsiz Kule Savunma Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Ağustos 14th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 91.8 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
15 views

iPhone ve iPad İçin Eğlenceli, Ücretsiz Kule Savunma Oyunu

Toy Rush oyunu ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kule savunma oyunu olarak iPhone ve iPad mobil cihazlarında oynyabilirsiniz.

Toy Rush oyununda birbirinden farklı bir çok karekter mevcut. Bu karekterler oyunda ilerledikçe açılıyor. Bölümleri bitirdikçe yeni karekterler açılıyor ve bu karekterleri seçerek kule savunma işlemini geliştirebileceksiniz. Toy Rush oyununda yer alan grafikler ile 7’den 70’e tüm kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Strateji oyunları seven kullanıcılar için kesinlikle oynaması gereken oyunlardan biri olan Toy Rush’ı sizinde denemenizi öneriririz.

Toy Rush oyununda bir çok tuzak vardır. Bu tuzaklar ile düşmanları alt edebilir ve kuleyi savunmak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Bu tuzaklardan bazıları; Şişe fırlatma, robot kediler, bilye fırlatma ve yapışkan sakız tuzakları gibi birçok tuzak ile düşmanları engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunda büyük başarılar kazanmak istiyorsanız stratejinizi iyi seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapamadığınız savunma yüzünden düşman işgaline uğrayabilir ve ele geçirilebilir.

Toy Rush oyununda birbirinden farklı 50 bölüm yer almaktadır. Dilerseniz tek oyunculu bölümde kendi başınıza oynayabilir, dilerseniz çoklu oyuncu modunda oynayarak arkadaşlarınız ile mücadele edebilirsiniz.

toy-rush-ios-iphone-ipad-indir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146