Toy Rush İndir – Android İçin Ücretsiz Strateji ve Kule Savunma Oyunu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.12
Eklenme: Ağustos 15th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 52 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
25 views

Android İçin Ücretsiz Strateji ve Kule Savunma Oyunu

Toy Rush, Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda oynayabileceğiniz ücretsiz bir strateji oyunudur. Toy Rush Kule Savunma tekniğine dayalı keyifli ve eğlenceli stratejinizi geliştirebileceğiniz bir oyundur.

Kulenizi savunmak için oyunda yer alan birbirinden farklı karekterlere sahip savaşcılarınız sayesinde size ait olan kuleyi düşman işgaline karşı tam olarak savunmanız gerekmektedir. Oyunda yer alan karekterler bölümleri geçtikçe artmakta ve karekter sayısını arttırdıkça savunmanızı daha da güçlendirebilirsiniz.

toy-rush-android-indir

Düşmanlarınızı alt edebilmek için pek çok sayıda tuzağa sahibiz. Şişe fırlatanlar, robot kediler, bilye fırlatanlar, yapışkan sakız tuzakları sahip olduğumuz karakter ve tuzaklardan sadece birkaçı.

Sponsorlu Baglantilarlar

Toy Rush oyununda başarılı olabilmek için stratejinizi iyi belirlemeniz gerekmektedir. Belirleyeceğiniz strateji size saldırıların olduğu zaman işe yarayacak ve kulenizi tam olarak savunmanıza olanak sağlayacaksınız.

Oyunda birbirinden farklı 50 bölüm yer almaktadır. Grafik olarak mükemmel görüntü kalitesi sunan Toy Rush’da tekli oyun ve çoklu oyunculu oyun modları vardır. Dilerseniz tek başınıza oynayabilir yada arkadaşlarınıza karşı kule savunması yapabilirsiniz.

Daha önce iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’ler için geliştirilen Toy Rush şimdi Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için ücretsiz olarak yayımlandı.

iOS için Toy Rush’ı indirmek için Tıklayınız.

toy-rush-2-android-indir

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146