Total Privacy 6.4 İndir – İnternet ve Sistem Geçmişi Temizleme Programı Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 6.4.5.300
Eklenme: Mart 6th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 4.54 MB
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
97 views

Total Privacy programı ile bilgisayarınızın güvenliğini sağlayabilir ve kişisel veri güvenliğini sağlamış olursunuz. Bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarı kullandıktan sonra arkalarında iz bırakmak istememeleri üzerine üretici firma tarafından geliştirilen Total Privacy  yazılımı sayesinde geride çerez bırakmadan bilgisayarlarını kullanabilirler.

Bilgisayarda yaptığınız tüm işlemler ve internette gezindiğiniz tüm site geçmişlerini bir kaç adımda silebilir ve yaptığınız tüm işlemleri gizlice yapmış olursunuz. Programın kullanımı oldukça basit bir arayüze sahip olması dolayısıyla tüm bilgisayar kullanıcılarına hitap eden bir program olan Total Privacy yazılımını tüm bilgisayar kullanıcıları rahatlıkla kullanabilirler.

totalprivacy

Sponsorlu Baglantilarlar

İçerisinde geniş bir görev listesine sahip olan program, her türlü hassa veriyi tarar, bulur ve temizler. Örneğin, tarayıcınız ile ziyaret etmiş olduğunuz sayfa geçmişi, çerezler, web form bilgileri, uygulama geçmişi, gereksiz dosyalar, geçmiş dosyalar ve çok daha fazlasını Total Privacy ile temizleyebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan ekstra bir özellik sayesinde geri dönüştürülebilecek olan tüm veriler için boş alanları tespit ederek silebilir ve bu verilerin geri dönüştürülmesini engelleyebilirsiniz.

Yine program yardımıyla başlangıç sırasında otomatik olarak çalıştırılan uygulamaları görüntüleyebilir ve bunların yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu bahsettiğimiz özelliklerin dışında Total Privacy içerisinde yer alan bir diğer güzel özellik olan şifre yönetme aracı ile güçlü şifreler oluşturabilir ve hesaplarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak kişisel güvenliğine önem veren ve arkasında iz bırakmak istemeyen tüm kullanıcıların Total Privacy’yi denemelerini öneriyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146