Tor Browser 3.5.3 (Mac) İndir – Mac İçin Ücretsiz Güvenli İnternet Ağı Yazılımı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 3.5.3
Eklenme: Nisan 1st, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 26.7 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.686 views

Tor Browser yazılımı ile internet üzerinde anonim bir şekilde yani sizin kimliğinizi saklayarak gezinmenize olanak sağlayarak daha özgür bir şekilde tüm sitelere erişim imkanı vererek gezebilmenizi sağlar. İnternette gezinmelerinize ait tüm izleri güvenli bir şekilde silen ve sizin arkanızda hiçbir iz bırakmayan ücretsiz bir yazılımdır.

Sponsorlu Baglantilarlar

Tor-Download-Page
Tor gazetecilerin istihbaratlarını gizlemek, devlet ve askeri kurumların güvenliklerini artırmak için tercih ettikleri bir servis. Tor istenirse bir uzaktan ağ yöneticisi görevi görerek kendi sanal ağınızı (VPN) sağlar. Örneğin; bir işyerindeki bilgisayarlara uzaktan erişilerek hangi çalışanların nelerle uğraştığı takip edilebilir.

Açık kaynak olarak geliştirilen Tor internet servisleri tarafından takip edilmenizi engelleyerek trafik analizlerinin dışında kalmanızı sağlar. Bu analizler hangi sitelere girdiğinizi, geçirdiğiniz süreleri, internete girdiğiniz kaynak ve yeri kaydeder. Bu analizler gerekli gibi görünse de kişisel güvenliğinizi tehdit edebilir. Tor sayesinde internette anonim bir kişi olarak iz bırakmadan gezersiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146