Tinkercad İndir – Online 3D Dizayn Aracı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Haziran 15th, 2014
Dil: İngilizce
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
3.349 views

Tinkercad kullanıcı hesabı oluşturup erişim sağlayabileceğiniz 3 boyutlu tasarım yaratmanızı sağlayan web servisidir. Web servisi olması sebebiyle programı kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın.

TinkerCAD-ruler-design

Program bir tasarımcının ihtiyaç duyabileceği herşeyi içerisinde bulundurup bir araya getirmektedir. Arayüzüne değinecek olursak sağ tarafında yer alan şekiller bar’ından dilediğiniz şekli seçip tasarımınıza katabilirsiniz. Bu şekillerin boyutlarını x,y, ve koordinat düzlemlerinde düzenleyebilirsiniz. Özellikle mimarlar ve endüstriyel tasarımcılar tarafından oldukça beğenileceğini düşündüğün bu web servisinde hazır şablonlarda mevcut . Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz gibi kendi çizimlerinizi de kullanabilme şansına sahipsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Şekillerin yerleştirileceği düzlemde yer alan rakamlar kullanıcılar tarafından ölçüm yapılmasını kolaylaştırıyor. Programın güzel yanlarından biri de diğer kullanıcıların açık olarak sunduğu şekillere erişim yapmanızı sağlamak . Siz de kendi yarattığınız şekilleri başkalarına sunabilir , tasarım protokolü yaratabilirsiniz.

Programa giriş yaptığınızda alışmanız için temel bilgileri barındıran derslerinde bulunduğu , aklınızdaki tasarımları dijital ortama kolayca aktarabilirsiniz. Basit yapısı ve kullanışlılığıyla çok fazla problem yaşamayacağınız Tinkercad tasarım programı siz tasarımcılara bir hediye niteliğindedir.

Programda bulabileceğiniz 3D şekiller;

  • Geometrik şekiller
  • Sayılar
  • Harfler
  • Semboller
  • Ekstra seçenekler

Temel seviyedeki tasarımlarınız için bile para isteyen diğer programlardan bıktıysanız eğer Tinkercad programı ücretsiz haliyle tamda aradığınız türden bir program . Tavsiyelerim arasında yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146