Timberman – iOS iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Ağaç Kesme Oyunu İndir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.3
Eklenme: Temmuz 21st, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 25.3 MB
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
49 views

iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Ağaç Kesme Oyunu

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarında oynayabileceğiniz ücretsiz bi oyun olan Timberman ile doyasıya eğlenebileceğiniz bir oyunla karşı karşıyasınız. Timberman oyunu Flappy Bird oyunundaki gibi kendinizi oyuna kaptırabilir ve oyunu oynarken sinir krizleri geçirebilirsiniz.

Timberman oyununda ormancı olarak size verilen sonsuz uzunluktaki ağacı kesmeniz istenmektedir. Fakat ağacı keserken ağacın dallarına dikkat etmelisiniz. Çünkü ağacın dalı size çarparsa oyun bitiyor. Bu mantıkla ilerleyen oyunda en fazla kaç bölme keseceğenizi görebilirsiniz. Timberman oyununu arkadaşlarınızlla kıyasıya yarış içinde oynayabilir ve kimin daha çok ağaç kestiğini görebilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Gerçek hayatta hele ki Türkiye’de ağaç yüzünden neler yaşandı hepimiz biliyoruz. Sizde gerçekte yapmadığınız bu heyecanı Timberman oyununda yapabilir ve ağaç kesebilirsiniz. Gerçekte ağaçları kesmemenizi diliyerek bu ücretsiz oyunu mobil cihazınıza yükleyerek doyasıya eğlenebilirsiniz.

Timberman-Oduncu-iOS-İnndirgezginler

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146