Timberman İndir – Android İçin Ağaç Kesme Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 1.4
Eklenme: Temmuz 19th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 11 MB
Üretici: Digital Melody
İS: Android 2.2 ve üzeri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
182 views

TimbermanAndroid ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynanan oyunlar arasında en çok tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Timberman kelimesinin anlamı oduncudur. Sizde bu oyunu indirerek bir oduncu olabilirsiniz. Oduncu olarak ormanda ağaç kesme görevi size verilmiştir.

Timberman oyununda size verilen bir ağacı kesmeniz istenmektedir. Fakat bu oyunda göründüğü kadar kolay değildir. Aynen geçtiğimiz aylarda Flappy Bird oyununa kolay deyip oynarken ne kadar zorlandıysak bu oyunda da bu kadar zorlanacağımız çok bariz. Oyunda size verilen zaman aralığında bir parça odun kesmeniz gerekmektedir. Fakat ağacı keserken ağacın dallarına dikkat etmelisiniz. Eğer dalın altında kalırsanız oyun biter. Evet oyun bu kadar basit ama uygulaması oldukça zorlayacak gibi.

Sponsorlu Baglantilarlar

Sizde Android cihazlar için uyumlu olan Timberman yani oduncu olmak istiyorsanız bu ücretsiz oyunu mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Timberman-Oduncu-Android-İnndirgezginler

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146