TicToc 2.0 İndir – Windows İçin Bedava Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Programı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 2.0
Eklenme: Temmuz 11th, 2014
Dil: İngilizce,Türkçe
Boyut: 5.77 MB
İS: Windows (Tümü)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
66 views

Bedava Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Programı

Android ve iOS mobil platformda milyonlarca kullanıcıya sahip olan TicToc, şimdi de Windows masaüstü kullanıcıları için çıktı.Tictoc masaüstü uygulaması sayesinde bilgisayarınızdan ücretsiz mesajlaşma, görüntülü konuşma ve dosya paylaşımı gibi işlemleri yapabileceksiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Tictoc programı SK Planet yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmuştur. Bu ücretsiz uygulama ile arkadaşlarınız ile dilerseniz bire bir dilerseniz grup kurarak grup halinde mesajlaşabilirsiniz. Mesajlaşma sırasında isterseniz fotoğraf ve video dosyaları gönderebilir ve muhabbetinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Android ve iOS uygulamasını kullandığınız mobil cihazın şarjı bittiği anda Windows tabanlı bilgisayara oturarak konuşmanıza devam edebileceksiniz.

Tictoc uygulamasını Windows masaüstünde kullanabilmek için Android veya iOS mobil versiyonlarından birini kullanmak zorundasınız. Aksi takdir de masaüstünde kullanma olanağınız malesef yoktur.

tictoc

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146