The Lost Titans İndir – Ücretsiz Online Rol Yapma Oyunu Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
278 views

The Lost Titans oyunu ücretsiz olarak çok kişinin oynamasını sağlayan MMO oyun yapımcıları tarafından yapılmıştır. Oyun taban olarak tarayıcı kullanılarak MMo tarzından yapılmıştır. The lost titans oyunu chorme, firefox gibi tarayıcılar tarafından çok rahat basit ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş bir oyundur. Oyunun dil seçeneğinde Türkçe de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde MMO nun fantastik dünyasını Türkiye ye açmış oldu. MMO nun yaptığı her oyun gibi bu oyunda fantastik dizayn üzerine kurulmuştur.

the_lost_titans_3

Sponsorlu Baglantilarlar

 

The Lost Titans oyunu sizi geçmiş zaman götürerek eski tanrıların yarattığı dünya da mitolojik olarak maceralar yaşıyorsunuz. Eski dünyayı yaratan iki tanrı hyperion ve ophion un kurduğu dünya da yaşayan Titanların olduğu bir oyun oynayacaksınız. Titanlar eski yunan mitolojisine ait bir simgedir. Oyun sadece yunan mitolojisi değil mısır ve Atlantis mitolojisinden de yararlanmıştır.

Oyuna kendi karakterinizi yaratıktan sonra başlıyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: Türkçe İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Üretici: Nova Worlds

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146