The King 2.5 İndir – King Oyunu Download

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 2.5
Eklenme: Temmuz 2nd, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 1.1 MB
Üretici: Andrey Andrukov
İS: Windows (Tümü)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
693 views

Tüm kağıt severlerin en sevdiği oyunlardan biri olan King oyununu sizde bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız bu oyun tam da size göre. Rus bir yazılımcı tarafından bilgisayarlarda oynamak için geliştirilen bu oyun sayesinde bilgisayara karşı king oynayabilirsiniz. Oldukça hoş bir arayüze sahip olan King’de başarılı ve kullanışlı yönetim şekli ile kullanıcılar tarafından kolaylıkla öğrenilmektedir.

King oyununu daha önce bir çok yazılımcı tarafından geliştirildi. Fakat bu oyunda yapay zeka oldukça başarılı bir şekilde işlenmiş ve oyunda bilgisayara karşı oynarken zorluk seviyesi kullanıcıları tatmin edecek seviyede.

Sponsorlu Baglantilarlar

Oyunu anlatırken size tek bir kötü yanını anlatabiliriz. O da oyunun dilinin İngilizce olmasıdır. Tabi ki King oyununu sevenler için bir engel değil. Oyunu oynadıkça çözebilirsiniz. Oyun menüsü tamamen özelleştirilebilir. Oyun oynadığınız king turnuvaları ile ilgili istatistiki bilgiler tutar. Ayrıca isterseniz elde ettiğiniz iyi puanları internet üzerinden yayınlayabilirsiniz.

king





Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146