The Elder Scrolls Online İndir – Online RPG Oyunu Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
471 views

The Elder Scrolls oyunu bu tarzda yapılan oyunlar içerisinde en iyisi olma en tepedeki oyun olarak göze çarpmaktadır. Oyun diğer onlıne olarak tasarlanmış MMO oyununda bulunan grup halinde oynanmamakta, tek başınıza mücadele etmektesiniz. Bu özelliğiyle bireysel olarak onlıne oyunda ne kdar iyi olduğunuzu görebilirsiniz. MMo oyunlarında bulunan fantastik efektler ve mekanlar da bu oyunda daha belirgin bir halde bulunmaktadır. MMo oyunları içerisinde farklı bir tarzla piyasaya sürülmüştür.

The elder scrolls oyunu en son 2011 yılında piyasa ya sürdüğü sürümü olan skyrim ile dünyanın en iyi oyunu ödülünü kazanmıştır. Bu sayede dünya da bulunan oyuncular tarafından da dikkat çekmiştir. Bir çok kullanıcıların tercih ettiği oyun çok keyifli ve eğlencelidir. Bütün piyasaya sürdüğü oyunların hepsinde iddalı ve bu oyunla birlikte daha da iddalı hale gelmişlerdir.

Sponsorlu Baglantilarlar

eso

Lisans: Ücretsiz

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista

Üretici: Bethesda Softworks 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146