The DailyHoroscope İndir – iPhone ve iPad için Günlük Burç Yorumu Uygulaması Download

Eklenme: Ocak 31st, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
36 views

The DailyHoroscope iOS işletim sistemi kullanıcıları için tasarlanmış iPhone ve iPad’leriniz de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz burç yorumlama uygulamasıdır. Basitliğine aldanmamanız gereken bu uygulamanın marifetleri çok fazla.

Günlük burç yorumunuzu takip edebileceğiniz The DailyHoroscope sayesinde hayatınızda neler olacağı hakkında tahminleri günü gününe sizlere sunuyor.

thedailyhoroscope   thedailyhoroscope2

Sponsorlu Baglantilarlar

The DailyHoroscope’un güzel yanlarından birisi de eğer burç yorumunuzu bir gün okuyamadıysanız o gün ki yoruma geri dönerek yorumunuzu kaçırmadan okuma imkanı sağlıyor. The DailyHoroscope standart yıldız haritasının yanı sıra herkes tarafından merak edilen Çin yıldız haritasını da destekliyor ve siz kullanıcılarına Çin takvimine göre burç yorumlarınızı sunuyor.

The DailyHoroscope kullanıcılarına düzenli bir şekilde günlük burç yorumları sunması kullanıcılarının kendilerini iyi hissetmesi ve burçlarına dair meraklarını gidermelerini sağlıyor. Uygulamanın arayüzüne bakacak olursak her iOS kullanıcısın rahatlıkla kullanabileceği samimi bir arayüze sahip ve kullanımı gayet kolay . Uygulamanın tamamen ücretsiz ve maddi bir çıkar düşünmemesi de uygulamanın avantajlarından bir tanesi . The DailyHoroscope’un artı bir yönü de burç uyumlarını kontrol etmesi size kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız ile burclarınızın uyup uymadığı hakkında fikirler verebilir . İlişkinize katkıda bulunabilir. iOS kullanıcılarının iPhone’ların da ya da iPad’lerinde bulunması gereken ücretsiz bir uygulama olarak tavsiye edebilirim.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 7 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: iPhone (OS)/iPad (OS)

Gereklilik: iOS 5.0 ve üzeri

Üretici: Max Binshtok

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146