The Aurora World İndir – Online Rol Yapma Oyunu Download

Eklenme: Ocak 11th, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
97 views

The Aurora World oyunu dünyaca ünlü bir tüm kullanıcılar tarafından onlıne olarak oynana bilen bir oyun olma özelliğini taşımaktadır. Dünyaca oynanan oyunların hepsinin her tarafta oynanabilmesi için tasarlanan oyunlara MMo denilmektedir. Oyun 3d formatın da yapılmıştır. MMo nun yaptığı her oyun gibi kullanıcılar gene fantastik bir tarzdadır. Oyunun 3d formatında olmasından solayı her kullanıcının eğlenceli bir vakit geçirmesi sağlanmaktadır.

The Aurora world oyunu oldukça kaliteli garafiklere ve farklı efektlere sahiptir. Oyun oldukça dikkat çekmektedir. Oyun içersinde 8 farklı ırk ve sınıf bulunmaktadır. Bu sınıfların farklı farklı özellikleri bulunmaktadır. Siz seçtiğiniz sınıflara (ırklara) göre güçleniriz bulunmaktadır. Oyunda bulunan görevleri gerçekleştirmek için farklı maceralara atılmaktaksınız. Oyun içerisinde birçok savaşa katılıyorsunuz, bu savaşlar genellikle klan savaşlarıdır. Uluslar arası savaşlar da meydana gelmektedir.

Sponsorlu Baglantilarlar

Aurora2_t

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.97 MB

Dil Desteği: İngilizce

İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

Üretici: GBE Games

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146