TeamSpeak Client 3.0.10 Ücretsiz İndir

Eklenme: Temmuz 7th, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
128 views

TeamSpeak Client 3.0.10

Toplu Olarak Sesli Konuşma

Team Speak 3 çoğunluk olarak online oyun oynayanların birbirleriyle toplu haberleşmelerini ve sohbet etmelerini sağlayan en popüler programlardan birisidir.Bu yazılım sayesinde oyun oynayanları daha kombine bir şekilde hareket etmelerini sağlamaktadır.

Hazırda bulunan sunuculara girebilir yada kendi sunucunuzu yaratabilirsiniz.Kendinize ait sohbet odalarına sahip olabilir ve arkadaşlarınızı odaya alabilir ve rahatça sohbet şansı yakalayabilirsiniz.Kurduğunuz odalarda edinilen sohbetin dışarıya aktarılmasını istemiyorsanız sohbet odalarına şifre koyarak  tanımadığınız veya istemediğiniz kişilerin sohbet odanıza girmelerini engelleyebilirsiniz.

Mesela Knaigt Online oyununda klan sahibisiniz ve klanda hem oynayıp hemde arkadaşlarına yapılması gerekenleri yazarak anlatmak zor ve zahmetli bir iş haline gelmektedir.Team Speak 3 sayesinde yazmak yerine konuşarak haberleşebilir ve diğer klan üyeleriyle kolaylıkla birlik olabilirsiniz.Bu sayede daha başarılı ve hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Ses Ayarlarımı Nasıl Düzenlerim?
Ses ayarlarınızı Düzenlemek için üst taraftan Settings > Sound Input/ Output Settings‘e tıklayınız.
Output Volume : Size gelen sesin şiddetidir.
Push to talk : Ayarladığınız tuşa basılı tuttuğunuzda konuşmanızı gönderebilirsiniz. Örneğin Insert tuşuna bastığınız anda konuşmanızı gönderebilirsiniz.
Voice Activation : Tuş atamadan bütün konuşmalarınızı karşı tarafa iletilir böylece kesintisiz bir konuşma sağlarsınız.
Voice Activation Level : Ses ayarlarıyla oynamanızı sağlar örneğin nefes sesinizin gitmesini engellemek için bu ayarla oynarsınız.
Bu ayarı yapmak için mikrofonunuzu takınız Active local test mode ‘a tıklayınız. Buton ismi değişecektir deactive local test mode olacaktır.
Şimdi Konuşmaya başlayın butonun yanındaki yeşil Simge yandığı sürece sesiniz karşı tarafa aktarılacaktır. Sesiniz eğerki gitmiyorsa Voice Activation Level den Whisper a doğru çubuğu çekiniz.
Whisper‘a doğru ne kadar çekerseniz seste karşı tarafa okadar iyi gider.

Programın 64 bitlik versiyonunu indirmek için buraya tıklayınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146