Syncios 4.1.1 İndir – Bilgisayar İçin iOS Senkronizasyon Aracı Download

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Sürüm: 4.1.1
Eklenme: Eylül 19th, 2014
Dil: İngilizce
Boyut: 19.8 MB
Üretici: AnvSoft
İS: Windows(Tümü)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
189 views

Syncios yazılımı ile iPhone, iPod ve iPad mobil cihazları için Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanarak iOS işletim sistemine sahip mobil cihazları senkronizasyon yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Mobil cihazınız ile bilgisayar aracılığı ile senkronizasyon yapabilmek için bilgisayarınıza kurmanız gereken Syncios yazılımı ile mobil cihazınızı bilgisayara bağlamanız gerekmektedir. Bağlama işlemi yaptıktan sonra senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Syncios yazılımı ile iOS cihazlarını bilgisayara bağladıktan sonra mobil cihazınızdaki verileri basit bir şekilde bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarda yer alan verileri de mobil cihazınıza aktarabilirsiniz. Syncios yazılımı senkronizasyon işlemi yapabilmenin yanı sıra video ve ses dönüştürme işlemi de yapabilmektedir. Bilgisayarınızda yer alan çoklu ortam dosyalarını iOS işletim sistemlerinde oynatabileceğiniz MP4, M4V ve MOV gibi uzantılara dönüştürerek mobil cihazınıza aktarabilir ve oynatabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilarlar

Syncios yazılımının basit kullanımı ve kolay arayüzü sayesinde kullanan kullanıcılar hiç zorlanmadan senkronizasyon ve dönüştürme işlemlerini yapabilirler.

Syncios

Sponsorlu Bağlantılar

İlginizi Çekebilecek Diğer Programlar


Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/inndirgezginler.com/httpdocs/wp-content/themes/sam-download-tr/single.php on line 146